Denyphones

29. prosince 2014 v 12:03 | Denyphones

Ahojky všichni :)
Vítejte na mém blogu. Tenhle blog, bude o hudbě, protože já jsem ten typ člověka, co má závislost a panický strach o svoje sluchátka :))
No, řekněme že jsem úplně normální holka. Ne teď lžu, protože já nejsem normální, já jsem opravdu cvok. Ale nechci to říkat, protože když si najdete jakýkoliv blog, zjístíte, že každý druhý člověk říká, že je nenormální :D
Což naštve lidi-jako jsem já. Prostě nás co jsme opravdový blázni.
Tak schválně komu z vás přijde vtipný,že vám spadne lžička od jogurtu na zem??
Ale dost už o tom kdo je bláízen a kdo ne :)
Jmenuju se Denisa, ale jestli mě nechcete naštvat tak mi tak k neříkejte, nesnáším to :d
protože tenhle blog bude o hudbě, tak bych vám asi měla něco říct, co poslouchám a tak :)
Nejvíc poslouchám Bruna Marse :) jsem hooliganka- tak se nazývají jeho fanoušci :)
Ale tak o tom bude článek jindy :)
Dál, poslouchám ještě docela dost Abbu.
Tak a pak už je to od každého zpěváka/zpěvačky jen pár písniček. :) Nemám ráda Justina Biebera, ani 1D, ale ty mi zase tak nevadí jako ten Justin: Jestli ale budete chtit, tak vám o těhletěch dvou něco napíšu, ale když nebudete chtít nic o nich sama od sebe psát nebudu .)
Články budu psát teď o prázdninách často, protože nse nudím :) Potom normálně až se bude hodit do školy, to bude spíše o víkendech, protože přes týden asi moc čas nebude :) kdyby ale nějáký byl, tak to bude asi ve čtvrtek, v pátek se nestává že bysme psali testy :) Přes týden to mám taky horší co se týče přístupu k počítai, momentálně nemám žádný k dispozici a musím si půjčovat :) u každého článku se vás budu snažit informovat, kdy to tak vidím na nový článek. :)
Aby tenhle blog nějak nějak fungoval, potřebuju abyste mi občas pomohli s tím, co si třeba přejete aby se tu objevilo za články... nebojte se napsat do komentářůp pod každý článek, co byste si přáli napsat, nebo o kom byste chtěli si něco přečíst, vážně se nebojte napsat, budu se snažit vyhovět :)
Takže, tohle by bylo asi vše, mějte se hezky a zatím ahoj :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama