Prosinec 2014

Shakira

31. prosince 2014 v 18:27 | Denyphones |  Zpěvačky
Takže ahoj všichni! :)
Moc se omlouvám, že tenhle článek nevyšel včera jak bylo plánováno, ale v anketě bylo málo hlasů a nakonec to tedy skončilo tak, že jste chtěli článek o Shakiře. Když budu takhle psát články o někom, tak nečekejte že to bude něco ve stylu wikipedie. :)) Chci aby článek byl zajímavý a koneckonců životopis dnes najdete skoro všude, takže to možná pojmu trochu netradičně :)
Ale teď už tedy k Shakiře :)
Přece jen nějáké to základní info být musí, takže, Shakira se narodila 2.února1997. Její celé jméno je Shakira Isabel Mebarak Ripoll, ale používá jen první jméno, tedy Shakira, což znamená v arabštině "vděčná".
Se zpíváním začínala okolo 10-13 let. Kdy zpívala na různých akcích v jejím městě, když si ji všimla místní producentka.
Shakira je poměrně malého vzrůstu, měří pouhých 157 cm, ale našla jsem, že měří 160 cm, její výška je tedy trochu sporná, ale většina stránek uvádí 157 cm. :)
Shakira má jedno dítě, a to syna Milana, který je pojmenován po italském městě Miláno, které se považuje za město módy. Shakira nedávno přiznala, že je znovu těhotná.
Shakira na vlastní žádost rodila císařským řezem.
A nyní nějaké ty zajímavosti :))
-Shakira společně se svým nynějším přítelem udělala Ice Bucket challenge,
-její sousedkou je Christina Aquilera (napsala jsem to dobře?)
-Navrhla řadu dětských hraček pro Fische-price
A tady je mých pár oblíbených písniček od Shakiry :)
-La La LA (Dare)
-Waka Waka
-Loca Loca
-Can't remember to forget you-ft. Rihanna
-Whenever Wherever
-Estoy Aqui- nevím jestli tuhle písničku znáte, ale pokud jste viděli film Maturita duchů, tak si myslím že asi ano :)
Tak jo, tohle by bylo vše o Shakiře, doufám že se vám článek líbil, i když to asi nevypadá dalo to dost práce :)
Co se týče dalších článků, tak zítra asi vyjde článek Nejlepší citáty zpěváků :) víc k tomu psát nebudu dozvíte se zítra :)
Tak a ještě bych vám chtěla popřát Šťasný nový rok, užijte si oslavy :)
Mějte se hezky ahoj :)

Winter playlist

29. prosince 2014 v 12:31 | Denyphones |  Playlisty

Takže ahoj všichni! :)
Dneska to je už druhý člnek, a taky poslední :))
Bude to zimní playlist, tedy písničky, které se podle mě hodí k tomu sněhu který aspoň u nás už napadl. Ten playlist jsem sestavovala sama, takže jestli je někde podobný, tak to se moc omlouvám, ale tenhle jsem sestavila sama a není odnikud zkopírovaný. Kdyby to někdo nepochopil, tak první je písníčka a druhý je psaný interpret :))

1. Last Christmas- Wham!

2. The winner takes it all- Abba

3. Let it go- Demi Lovato

4. On top of the world- Imagine Dragons

5. Let her go- Passenger

6. Say something- A great big world ft. Christina Aquilera

7. Someone like you- Adele

8. Turning tables- Adele

Tak jo, tohle by tedy bylo dneska už vážně všechno, připojila jsem k článku ještě anketu tak vás na kolenou prosím hlasujte, článek by vyšel zítra někdy odpoledne :)
Tak se mějte a zítra ahoj :)

Denyphones

29. prosince 2014 v 12:03 | Denyphones

Ahojky všichni :)
Vítejte na mém blogu. Tenhle blog, bude o hudbě, protože já jsem ten typ člověka, co má závislost a panický strach o svoje sluchátka :))
No, řekněme že jsem úplně normální holka. Ne teď lžu, protože já nejsem normální, já jsem opravdu cvok. Ale nechci to říkat, protože když si najdete jakýkoliv blog, zjístíte, že každý druhý člověk říká, že je nenormální :D
Což naštve lidi-jako jsem já. Prostě nás co jsme opravdový blázni.
Tak schválně komu z vás přijde vtipný,že vám spadne lžička od jogurtu na zem??
Ale dost už o tom kdo je bláízen a kdo ne :)
Jmenuju se Denisa, ale jestli mě nechcete naštvat tak mi tak k neříkejte, nesnáším to :d
protože tenhle blog bude o hudbě, tak bych vám asi měla něco říct, co poslouchám a tak :)
Nejvíc poslouchám Bruna Marse :) jsem hooliganka- tak se nazývají jeho fanoušci :)
Ale tak o tom bude článek jindy :)
Dál, poslouchám ještě docela dost Abbu.
Tak a pak už je to od každého zpěváka/zpěvačky jen pár písniček. :) Nemám ráda Justina Biebera, ani 1D, ale ty mi zase tak nevadí jako ten Justin: Jestli ale budete chtit, tak vám o těhletěch dvou něco napíšu, ale když nebudete chtít nic o nich sama od sebe psát nebudu .)
Články budu psát teď o prázdninách často, protože nse nudím :) Potom normálně až se bude hodit do školy, to bude spíše o víkendech, protože přes týden asi moc čas nebude :) kdyby ale nějáký byl, tak to bude asi ve čtvrtek, v pátek se nestává že bysme psali testy :) Přes týden to mám taky horší co se týče přístupu k počítai, momentálně nemám žádný k dispozici a musím si půjčovat :) u každého článku se vás budu snažit informovat, kdy to tak vidím na nový článek. :)
Aby tenhle blog nějak nějak fungoval, potřebuju abyste mi občas pomohli s tím, co si třeba přejete aby se tu objevilo za články... nebojte se napsat do komentářůp pod každý článek, co byste si přáli napsat, nebo o kom byste chtěli si něco přečíst, vážně se nebojte napsat, budu se snažit vyhovět :)
Takže, tohle by bylo asi vše, mějte se hezky a zatím ahoj :)